סטודיו לריקוד מרגרה החל לפני יותר מ-40 שנה על ידי ראול מרגרה ואשתו. לאחר שעבר מספר שינויים במיקום, הוא התיישב בחלל גדול מול פארק מונטגומרי. בית הספר מציע שיעורי ריקוד במחירים סבירים במספר סגנונות ריקוד כולל בלט, ג’אז, סטפס והיפ הופ.

הגעתם למקום הנכון רק אצלינו נערות ליווי באילת, שירותי ליווי באילת הכי טובות בישראל כשבא לך להתפנק באילת תגיע אלי לדירה הדיסקרטית ותבין איך עושים עיסוי אירוטי מטורף.

אנו מאמינים במחויבות משותפת לחדשנות ומצוינות. מתוך הכרה בכך שאמני הקהילה של מחר באים היום כלומדים, אנו שואפים בתקיפות לעורר השראה בתלמידינו על ידי מתן הזדמנות ללמוד מאנשי מקצוע עם רקע מגוון תוך קידום פרויקטים המעודדים אוריינות אמנותית.

סטודיו לריקוד מרגרה הוקם בשנת 1968 על ידי אנטונייטה ראול מרגרה ובעלה רול. במשך 10 השנים הראשונות לקיומו, הסטודיו היה ממוקם ברחוב 19 למטה מרחוב Memminger, ליד בית הספר החדש של העיר לבנות – אחד מחמשת המקומות שלהם השתנו במהלך ההיסטוריה של ארבעים שנה פלוס. המיקום הנוכחי הוא כ-2 מייל מזרחה ליד פארק מונטגומרי ברחוב לורל

נטלי דוגמנית שובבה באילת – הדוגמנית הכי מרתקת מחכה לטלפון שלך ברגע זה.האוקראינית הכי מפנקת בישראל דוברת רוסית ואנגלית בלבד – סקס צהוב פורטל מבוגרים ישראלי YellowSex.co.il

מציג לקורא סטודיו לריקוד מלבורני על ידי תיאור קהל הלקוחות שלו, הנגישות, לוח הזמנים והייעוד שלו.

סטודיו לריקוד מרגרה הוא אחד מהאולפנים הרבים המציעים מגוון שיעורים מכילים ונגישים לאנשים עם תחומי עניין ורמות ניסיון מגוונות במערב הפנימי. הם מספקים הזדמנויות לחוות ז’אנרים שונים של ריקוד כמו בלט, ג’אז מודרני, היפ הופ ועוד עם המומחים שלהם בצוות. למבוגרים יש שיעורי לילה בימי שני בין השעות 7:30-20:30, בהם התלמידים יכולים להתחיל או להצמיח את תרגול הריקוד שלהם בסביבה בטוחה ומסבירת פנים המספקת מורים מנוסים לשיעורים אישיים או קבוצתיים לכל הגילאים והיכולות. ילדים מקבלים לימוד מומחים מאנשי מקצוע מוסמכים עם סדנאות המופעלות על ידי Dulerps בסופי שבוע המיועדות לקבוצות גיל 4 שנים ומעלה, פתוחות גם להרשמה בשעות היום או לאפשרויות לוח זמנים אינטנסיביות.

המשימה מאחורי סטודיו זה היא “יצירת מרכז מוכר בינלאומי למצוינות בחינוך, ביצועים והערכה לריקוד קלאסי” (Margara Dance Studio). זה יושג באמצעות

“Margara Dance Studio הוא סטודיו הריקוד המוכר ביותר לפעוטות וילדים במונטריאול.

הוא נרכש על ידי יזם צעיר לאחר 25 שנות פעילות”.

סטודיו לריקוד מרגרה הוא אחד ממכוני הריקוד הטובים והמפורסמים ביותר במלזיה. מכון זה הוקם בשנת 1986 על ידי הרקדנית ההודית הנודעת Late. סרן קרישנה קומאר מרגה.

מאז, המכון הזה הכשיר יותר מ-5000 תלמידים להיות רקדנים, כוריאוגרפים ומורים. ועד עכשיו, הוא הכשיר יותר מ-25 שופטים בינלאומיים המעניקים תחרויות ריקוד בכל רחבי תאילנד, סינגפור ומלזיה ומדינות רבות בדרום מזרח אסיה, כולל ניו זילנד, סין ומקסיקו.

סטודיו לריקוד מרגרה בן פחות מעשור, ומספק את אוכלוסיית הסטודנטים של מכללת פלומר.

מציע שיעורי בלט, פוינט וג’אז לתלמידים בגילאי 3-18, סטודיו זה מסוגל ליצור איזון מושלם בין מיומנות טכנית, חוויה מתגמלת וסביבה ידידותית למשפחה. למשך 30 דקות ודמי רישום של $8 (או חברות חודשית), האורחים יכולים להירשם במהלך לבחירתם.

הקלה על כאבי גב לא מתרחשת בן לילה………עליך להתאמץ מדי יום

אמא שלי הייתה זו שהבינה שאחותי, ג’וי הייתה רקדנית כל כך מוכשרת. היא הבחינה בשגרה ובכישרון המרשימים של ג’וי בכמה מפגשים משפחתיים. כשהבחינה באהבת הריקוד העולה על גדותיה של אחותי, אמא שלי החליטה לקחת אותה לסטודיו לריקוד מרגרה כי היא רצתה שתלמד במקום הטוב ביותר. מאז שג’וי התחילה לרקוד בסטודיו ההוא, הכל השתנה עבורנו – כי עכשיו אנחנו משלבים ריקוד וחינוך ביחד.

1) – סוגי תוכניות שמציע תיאטרון מרגרה?

2) – מהם הדגשים בתכנית הלימודים שלהם עבור כל רמת ניסיון?

3) – איך הסטודיו הזה לא מתמקד רק בשליטה באמנות אלא גם מתמקד בחינוך?

Similar Posts